سامسونگ نسخه جدید داک DeX را معرفی کرد – دیجیاتو – خدمات کامپیوتر

ارسال شده توسط

سامسونگ سال گذشته با معرفی داک DeX تجربه کاربری محیط دسکتاپ را روی موبایل های اندرویدی خود فراهم کرد
این مطلب در حال به روز رسانی است …

سامسونگ سال گذشته با معرفی داک DeX تجربه کاربری محیط دسکتاپ را روی موبایل های اندرویدی خود فراهم کرد. اکنون کمپانی کره ای در کنفرانس خود در کنگره جهانی موبایل از مدل جدید این گجت رونمایی کرده است.

داک DeX جدید از دو درگاه USB، یک درگاه USB-C و نیز یک درگاه خروجی HDMI برای انتقال تصویر بهره می برد. البته بر خلاف نسخه اولیه این داک، درگاه شبکه دیگر در آن جایی ندارد.

داک DeX امکان اتصال مانیتور و تجهیزات جانبی از طریق درگاه USB موبایل های سامسونگ را فراهم می کند. همچنین به طور همزمان می توان موبایل متصل شده به آن را شارژ کرد.

حالا همچنین می توان از موبایلی که روی این داک قرار گرفته، به عنوان کیبورد استفاده کرد. به این ترتیب الزامی برای اتصال کیبورد جانبی به درگاه های DeX نیست. از سوی دیگر در نسخه جدید می توان در مانیتور متصل شده به داک به رزولوشنی بالاتر از 1080p نسخه قبلی، به عبارتی رزولوشن 2560 در 1440 دست یافت.

نسخه پیشین داک مذکور، به صورت زاویه دار موبایل را در خود نگه می داشت. حالا اما طراحی مدل جدید دگرگون شده و این بار تلفن های هوشمند سامسونگ به صورت افقی روی آن قرار می گیرند. به این ترتیب حالا نمایشگر لمسی تلفن هوشمند می تواند با نزدیکترین فاصله نسبت به سطح قرار گیرد و به راحتی بتوان از آن به عنوان تاچ پد استفاده کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *